wc Team Tuvalet Temizliği

Elka GroupeTemizlik Tuvalet Temizliği İÇin Özel Ekip İle Belirili Günlerde Sabah ve Akşam  Mesai Bitikten Sonra Ekiplermiz. Tuvaletlerin hijyen ve temizliği, konukların firma iş standartları ile pekiştirerek değerlendirdiği alanlar olarak bilinir. Tuvaletlerinizin temizliği, ortam havasının kalitesi konuklarınızın gözünde işletmeniz ile ilgili olumlu veya olumsuz izlenimler oluşmasında bir hayli etkilidir. Elka Temizlik Firması wc team  uzman ekibimiz, titiz çalışma anlayışımız ile sizlere doğru ürün ve yöntemleri sunarak profesyonel hizmet sağlamayı hedefliyoruz.

Elka Groupe Temizlik  fikirler üreten Wc Team  Hizmetleri  olarak , kuruluşların ana faaliyet alanları dışında hizmet ve malzeme tedariki konularında “stratejik hizmet ortağı” rolünü üstlenerek, müşterilerimizin benzersiz gereksinimlerine uyan özgün çözümler üretmeyi hedeflemektedir. Ayrıca  wc team sitemizle ekolojik temizlik konusunda bir ilki gerçekleştirip ülkemizde tuvalet hijyeni konusunda farkındalık yaratmaya çalışıyoruz.

Dileyen müşterilerimiz bizden  hizmet  satın alabilmektedirler. Bu kapsamda biyolojik ürünlerimiz ile hizmeti müşterimizin tesisinde direk olarak sağlayabilmekteyiz.Kalite Hizmetimiz.

ISO 9001 Kalite Belgesi

ISO 14001 Çevre Belgesi

ISO 10002 Müşteri Yönetimi,

OHSAS 18001 İSG Belgesi 

Bu süreç içinde kendi hizmet kadrolarına eğitim vererek doğru hizmet üretimine katkı sağlamaktayız.

GÜNLÜK UYGULAMA :

Tüm kağıt ve sabun stoklarının kontrol edilmesi ve eksiklerin tamamlanması
Çöp toplama, Çöp kovasınn temizliği, Klozet ve Pisuara ürün sıkma
Lavabo aynalarının temizliği
Lavabo temiziği
Klozet ve Pisuar temizliği
Zemin temizliği
Son kontrol ve Kapı kollarının silinmesi

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Yol Tarifi WhatsApp