Soğuk Hava Panel Depo ve Antrepolar Temizliği

Depo ve Antrepolar bazen fabrika içlerinde veya bazende ayrı bir alanda örneğin lojistik firmalarının ürünleri saklayabilme adına kullandıkları alandır. Depo ve Antrepo temizliği bu ürünlerin sağlıklı bir şekilde korunabilmesi adına önemlidir.

Denizl'dei en güvenilir depo ve antrepo temizleme şirketlerinden biri olmanın gururunu yaşıyoruz. Küçük ve büyük depolar, antrepolar ve endüstriyel tesislerin temizliğini toksik olmayan temizlik ekipmanları ve yöntemleri kullanarak temizleyebilir ve sterilize edebiliriz.

% 100 müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir. Müşterilerimizin gereksinimlerine bağlı olarak, özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için antrepo ve deponun alanı ve konumuna göre farklı temizleme hizmeti sunabiliyoruz.

Temizlik ekiplerimiz hafta sonları, akşamlar (mesai bitimi) veya sabahın erken saatlerinde hizmet verebilmektedirler.

Temizlik tarihini ve saatini seçme özgürlüğüne sahipsiniz. Zararlı kimyasallar ve aşındırıcı ürünler kullanmadan derin temizliği garanti ediyoruz.

İhtiyaçlarınızı değerlendirir ve sizin için bir temizlik programı özelleştirebiliriz. Ücretsiz fiyat teklifi için bize ulaşmanız yeterli.

Denizli ve ilçeleri geneli dahil olmak üzere dağıtım, lojistik ve üretim sektörlerine hizmet vermektedir.

Tüm yüzeylerdeki toz, kir, zeminlerdeki lastik izlerini, palet yerlerindeki çöpleri ve tozları temizleyerek sağlık, güvenlik ve gıda akreditasyon standartlarına uygun hale getiriyoruz.

Depo temizlik hizmetleri, toz, çöp biriktirme ve kirli depo zeminlerinin azaltılmasında kritik öneme sahip bir işlevdir. Bu, çalışanların alerjilerini ve hastalıklarını azaltmaya yardımcı olur ve sonuç olarak gelen ve giden envanterlerin korunmasına yardımcı olur.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Yol Tarifi WhatsApp