Dezenfektan hizmeti

6 Adımda Elkagroupe Temizlik Dezenfeksiyon Hizmetimiz;


Ortam Dezenfeksiyonu çalışmalarımızın farkı, ULV gibi tek bir method ile çalışma yapılmaması, 6 maddelik (hem bakteri azaltma hemde mikroorganizmaların yok edilmesi) kompleks temizlik ve dezenfeksiyon sistemlerinin kullanılmasıdır.


Elkagroupe Temizlik Hizmetleri (6 Adımda Dezenfeksiyon); Corona virüs başta olmak üzere hastalık yapan mikropların uzaklaştırılması yanı sıra bakteri ve virüs gibi mikroorganizmaların yok edilmesini sağlayan sistemleri ile yaklaşık 10 yıldır hizmet vermektedir. Firmamız Elka Temizlik Şirketi’nden hizmet alan kişiler, hastalık yapan bakteri ve virüsleri yok etmeye yönelik programlarımızı gayet iyi bilirler. Elka Temizlik Firması, geçmişte domuz gribi, sars vs. yanı sıra allerjik etkilere maruz bırakan bir çok bakteri ve virüs tipine karşı mücadele ederken şimdilerde ise Koronava virüse karşı mücadele vermektedir.


Temizliği Hastalanmadan Satın Alın; sloganımızın açıklaması ve 6 Adımda Dezenfektasyon adı altındaki hijyen paketlerimizin içeriğinde neler vardır?


  1. Buharlı Temizlik İle Dezenfeksiyon (petekler, banyo, lavabo vs sert zemin yüzeyler)
  2. Kimyasal Sistemler ile Yüzey Dezenfeksiyonu ( ortamdaki materyal ve telefon, klavye, kapı kolları, kapılar vs çok fazla uygulama alanı vardır.
  3. ULV Sisleme Makinesi ile Ortam Dezenfeksiyonu (genel ofis ve ev ortamlarında, yelpazesi geniştir)
  4. Ozon ile Dezenfeksiyon (özellikle wc, banyo vs kısımlarda bakterilerin yok edilmesinde)
  5. Vakum ile Dezenfeksiyon (kimyasal ve ısı yardımı ile özellikle kanape, koltuk ve halı yıkama ve dezenfeksiyonu)
  6. Kullandığımız ofis dezenfektanları, ev dezenfektanları ve temizleyicilerimiz Sağlık Bakanlığı onaylı olup 25 yıldan bu yana iş başında olan firmamız tüm teknik ekipman ve makine teçhizatına sahiptir.


Bu hizmetlerimizde dikkat ettiğimiz konu dezenfeksiyon ve temizliğin bir bütün olduğudur. Biz Elka groupe Temizlik ve Dezenfeksiyon Hizmetleri olarak 10 yıldan bu yana sıradan hizmetlerimizde dahi bu sistemlerin bir çoğunu kullanmaya özen gösterdiğimiz için salgın hastalık durumları oluştuğunda, büyük bir soğuk kanlılıkla görevimizin başına geçebiliyoruz.


  • Ofis Dezenfeksiyonu Hizmetlerimiz;


Ortam sisleme ve buharlama yöntemlerinin yanı sıra telefon, faks, klavye, masa üzeri, çöp kova hijyeni, kapı kolları, kapılar, yatay yuvalanma yüzeyleri, her türlü el girmeyen yüzeyler, banyo wc armatürleri vs. ofis dezenfekte şirketimiz tarafından manuel olarak tek tek dezenfekte edilmektedir.


Elka Groupe  Dezenfeksiyon ve Temizlik Firması  olarak ofis temizliğinin yanı sıra ofis dezenfektanlı temizlik hizmetini de beraberinde yürütmektedir.

Dezenfeksiyon nerelerde kullanılır? Ofis, fabrika, depolar, şirketler, restoran, cami halısı, ofis halısı, okullar, her türlü işyerleri, kafeler, bürolar..

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Yol Tarifi WhatsApp