Park-Bahçe ve Bakım

Doğaya bir pencere açarak müşterilerimizin, betonlaşmış stresli kent yaşamında rahatlamasını ve motivasyonunu sağlamayı amaçlayan Su Temizlik peyzaj mimarları ve deneyimli bakım personelleri ile çalışarak doğal hayatın beton yığınları arasında devamını sağlar.
Hepimiz doğal, yeşil bir ortamda kendimizi daha iyi hissederiz. güzel bir çevre insan psikolojisi ,ruh sağlığı ve bunun yanında beden sağlığı üzerinde çok olumlu rol oynar. güzel bir bahçe paha biçilmez bir nimettir. Özellikle Büyükşehirlerde yaşayanlar için iyi tasarlanmış bir bahçe günün bütün stresini ve yorgunluğunu atmak için birebirdir.
ahçemizi kendimizde düzenleyebiliriz fakat bilinçsiz seçilmiş bitkiler, hoş olmayan bir dizayn bazan dinlendirmek yerine insanı yorabilirde. İyi bir bahçe yapmak için bitkileri tanımalı , uygulama için teknik bilgiler edinmeliyiz yada bu işi bilen birisine başvurup bahçe mizin dizaynını yaptırmalıyız.

Firmamızın temel prensibi; yaşanabilir, estetik ve doğal yeşil alanlar tesis etmek, bu alanların devamlılığını sürdürebilmeleri amacıyla gerekli olan (teknik yada işçilik anlamında) desteği sağlamaktır.

Su olarak gerek proje ,gerek uygulama ve gerekse bakım hizmetleri ile ilgili taleplerini karşılıyoruz. Bahçe tasarımı yanında hazır rulo çim, otomatik sulama, bahçe toprağı, çocuk oyun alanları tesisi, sert zemin uygulamaları gibi birçok talebinize karşılık veriyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir