Akaryakıt Tankı Temizliği

Günümüzde tanklar; gıda, enerji, kimya, petrol, taşımacılık gibi birçok alandaki ürünleri depolamak, taşımasını kolaylaştırmak ve güvende kalmasını sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Tankların içerisindeki ürünler, zamanla tanklarda tortu, kir, birikinti, çamur oluşturabilir. Oluşan tortular tankların korozyonuna, zehirli gaz çıkışına, ürünlerin özelliğini kaybetmesine, verimliliğin azalmasına, tıkanmalara, arızalara sebebiyet verebilir veya mevcut tankların içerisindeki ürünlerin değişmesi gerekebilir. Bu durumlarda tank temizliği gerekir.

·         Tankta depolanan ürünlerin çeşitliliği bakımından temizleme işlemi de farklı şekillerde yapılmalıdır. Tank içerisindeki ürüne zarar vermeden temizleme hizmeti sunulmalı, tanka zarar verilmemelidir.

·         Tank temizliği yaptırmak tankınızı korur ve tank içerisinde bulunan ürünün kalitesinde düşüş yaşanmaz.

·         Periyodik tank temizleme ile tankların dibinde kalan tortu, çökelme ve istenmeyen atıklardan kurtulabilir, depo edilecek yeni ürünleri ekleyebilir, böylece büyük fiyatlar ödeyip yeni bir tank almak yerine eski ve hala işlev gören tankınızı ilk günkü temizliği ile gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Bu sayede ürünlerinizin kalitesini düşürmeden tertemiz yeni bir tanka dolum yapabilirsiniz.

·         Periyodik tank temizliği yapılamadığı zamanlarda tank içerisindeki ürünlerinizin kalitesinde düşme, ürünlerde bozulma, tankta yıpranma ve paslanma görülebilir. Gerçekleşebilecek bu işlemler üretim, satış gibi alanları etkileyerek işlerin durmasına yol açarak zaman ve maliyet kaybına neden olacaktır.

·         ELKAGROUPE, alanında uzman kadrosu ve profesyonel temizlik hizmeti ile oluşabilecek sorunları en aza indirgeyerek çözüm ortağınız olmaktadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Yol Tarifi WhatsApp