Yangın Sonrası Temizlik

  • Elka Groupe Temizlik Firması, is, kurum, zift, katran başta olmak üzere her alanda uygulanabilen ve her alanı temizleyebilen bir temizlik yöntemi olduğu için günümüzde sıklıkla tercih ediliyor.
  • Temizlik Şirketi, temizliğinin diğer kullanım nedenleri arasında ise pratik olması, kimyasal olmaması, atık bırakmaması ve pratik olması gibi sebepler yer alıyor.
  •  yangın insanların yaşadığı en büyük felaketler arasında yer alıyor. Özellikle büyük hasarlı yangınlar insanların canlarını ve mallarını kaybetmeleri ile sonuçlanıyor. Manevi ve maddi kayıplar da bunun tuzu biberi oluyor.
  • ElkaGroupe olarak çözüm Ortağınız, kimyasal ve buhar temizliği, hızlı yapılması, etkin bir temizlik yöntemi sunması, atık olmaması, yangın sonrası özellikle ahşap alanların yeni gibi temizlenebilmesi gibi sebeplerden ötürü önümüzdeki zamanlarda da yoğun olarak uygulanacak temizlik yöntemleri arasında başı uzak ara çekecek gibi görünüyor.
  •  yangından sonra evlerde, iş yerlerinde, depolarda, fabrikalarda ya da yangının çıktığı her yerde yangın söndürme işleminin ardından devreye girerek kurtarabilecekleri eşyalarla kurtarılsa bile işe yaramayacak ve atılacak eşyaları tespit ederek yangın çıkan yeri en az hasarla eski haline getirmek için detaylı bir çalışma yürüterek temizliğe başlıyor.
  • Yangın Sonu ve  sonrası temizlik, klasik temizlik yöntemlerinin uygulanmadığı zorlu bir temizlik süreci gerektiriyor. Çünkü yangında kurum ve is içinde kalan eşyaların ve yanan binanın duvarlarının temizlenmesi için basit olmayan bir temizlik süreci gerçekleştiriliyor.
  • Yangından sonra profesyonel temizlik yöntemlerinin uygulanmadığı amatörce yapılan temizliğin faydadan çok zararı dokunacağı için amatör kişilerin yangın sonrası temizliği yapmamasında büyük fayda var.
  • Yangın Sonrası  buhar temizliği, temizlik esnasında kurtarılabilecek eşyaların kurtarılmasını sağlıyor. Diğer yöntemlere göre zarar görebilecek eşyalar bu yöntemde kurtarılıyor. Buhar uygulaması ile çıkması çok zor olan duvardaki isler ve ahşap eşyaların temizliği sağlandığında sanki o binada yangın çıkmamış ahşap eşyalar başta olmak üzere eşyalar yangında kalmamış gibi yani ilk gündeki gibi görünüyor ve binada yangını hatırlatacak görüntülerden eser kalmıyor.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Yol Tarifi WhatsApp