• Mobil Kapıcılık

Mobil Kapıcılık

Elka Temizlik olarak Mobil Kapıcılık’ta


ISO 9001 Kalite Belgesi


ISO 14001 Çevre Belgesi


ISO 10002 Müşteri Yönetimi,


OHSAS 18001 İSG Belgesi 


 


Hizmeti Denizli’ye Sunmaktadır.Artan yasal yükümlülükler ve yüksek maliyetler ile sabit kapıcı istihdam edemeyen apartman sakinlerinin sorunu olan ortak kullanım alanlarının temizlik işlemi  MobilKapıcılık Temizlik ile sorun olmaktan çıkıyor.  Mobil Kapıcılık Temizlik kapıcılık hizmetleri ile siz de apartmanınızın temizlik,


çöp toplama ve bahçe bakımı gibi ihtiyaçlarını uygun fiyata temizlik sektöründe tecrübeli mobil kapıcılık tarafından yaptırabilirsiniz.


Belirlenen günlerde gelen mobil kapıcılık apartman koridor ve merdivenlerini yıkama veya paspas ile temizler, merdiven korkuluklarını siler, giriş kapısı ve asansör temizliklerini yapar. Apartman sakinlerinin isteğine göre günlük

çöp alımı ve bahçe bakımı gibi hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.


Site / Apartman Yöneticisi;


 Sitenizde Kapıcı, Güvenlik veya personel çalışıyor mu?  Peki 6331 yazılı yasa sizlerle ilgili ne söylüyor?     İş kazası yaşadınız mı?


 1 Ocak 2013 tarihinde yürürlüğe giren İŞ GÜVENLİĞİ ve İŞÇİ SAĞLIĞI yasası, site ve apartmanlarda geçici olarak ertelenmişti. Fakat Türkiye’ de ardı   ardına gelen facialar neticesinde zorunlu hale geldi ve denetimler arttı.


 Yakında zorunlu olarak kapınıza gelecek iş güvenliği ve işçi sağlığı yükümlülüğünden kurtulmak istermisiniz?


 NEDEN HİZMET SATIN ALMASI YAPIYORUZ.


Bu konuda işveren açısından faydaları şunlardır;

1. Personelin iş ve işlemleri ile ilgili SGK, Vergi dairesi, Belediye gibi resmi kurumlar nezdinde iş takiplerinden Site / Apartmanı yalıtmak.

2. Bütün kamu kurumlarından gelebilecek idari ve mali cezaların önüne geçip yönetimi güvence altına almak.

3. Yakında zorunlu hale gelecek olan İŞ GÜVENLİĞİ ve İŞÇİ SAĞLIĞI konuları ile uğraşmamak.

4. Çalışanın tazminatı ve diğer sair hakları (yıllık izin ve bayram izni) konusunda ileride meydana gelecek yükümlülüklerden tamamen kurtulmak.

5. İş kanunun yükümlülüklerini bilmek zorunda kalmamak(Örn. Kapıcı mesaisi 5’e bölünür. Çalışanın işten çıkışı için birçok evrak gereklidir).


 İşte bu yüzden MOBİL KAPICILIK diyoruz…

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Yol Tarifi WhatsApp