Epoksi Zemin Temizliği

Epoksi zemin kaplamaları, orijinal zemin kadar önemli aktiviteleri vardır. Bunun için Rüzgâr, donma ve kimyasal etkilerden uzak kalınması neticesinde önemli bir etki bırakır. Özellikle kötü koşullarda mekânlarınızın daha da düzgün durması için size yardımcı olacaktır. Epoksi Reçine konusunda betona ve çeliğe ulaşma noktasında önemli bir tutkal görevinde bulunur. Bu nedenle sorunsuz bir temizleme ve yapışma konusunda önemli bir detay olmaya devam eder. Amacı ise doğal koşulların size daha az zarar vermesi konusunda olacaktır. Epoksi zemin temizliği yeterli noktada sıvı emilimi ve tozuma konusunda etkili bir hijyen koşulu sağlayacaktır. Temizlik detayı ise renkte ve kaplamada boya uygulaması konusunda yeterli olma yolundadır.

Epoksi zemin temizliği tüm kimyasallar konusunda zarar görme ve tozlanma noktalarında size yardımcı olacaktır. Genellikle inşaat malzemelerini bir arada tutmak amacı ile kullanılan Epoksi malzemeleri, iki bileşenli olarak müşterileri ile buluşmaktadır. Reçine malzemeden olan bu ürünler çeliği ve ahşabı özellikli olarak yapıştırmaktadır. Bu ürünlerin kullanım amaçları ise daha çok betonu birleştirmek veya sertleştirmek için kullanılır.

Epoksi zemin temizliği ise son derece kolaydır. Silinebilir özelliklerinin bulunması neticesinde ise istenilen kaplama ve epoksi boya uygulaması tam manası ile yapılabilmektedir. Bu ürünün kullanımı olarak bakıldığında ihtyaçlara ve özgün olanaklara bağlı olarak uygulama noktası belirlenecektir. Birçok almada kullanıldığı üzere ihtiyaç durumu çok daha fazla artış göstermektedir.

Epoksi Temizliği ve cila Hizmeti

Epoksi zeminlerde, zemin üzerindeki ağır yağ, plastik, kauçuk vb. kalıntıların temizliğinde çok etkili bir üründür.
•    Fayans, mermer, çini, seramik gibi yüzeylerden yağ sökmede güvenle kullanılır.
•    Zemin temizleme makineleri ile mükemmel uyum sağlar ve çok rahat kullanılır, köpüğü kontrollüdür.
•    Hoş kokuludur.
•    Biyolojik olarak parçalanır.
•    Ekonomiktir.

Bir cevap yazın