Denizli Temizlik Şirketleri

Denizli İnşaat sonrası temizlik

Birçoğumuz için inşaat sonrasında ya da tadilat sonrasında temizlik yapmak gerçekten zordur, fakat bizim için zor değildir. Bir işi nasıl yapacağını bilen bir ekip ve ekipman ile profesyonel bir temizlik hizmeti sunmaktayız. İnşaat sonrası temizlik işi zahmetli olduğu için temizlik hizmetine ihtiyaç duyuyorsunuz. Bu noktada Denizli inşaat sonrası temizlik şirketimiz sizler için en iyi fiyata en güzel hizmeti vermek için çalışmaktadır.

Elkagroupe Denizli Temizlik Firmamız Denizli ve civar ilçelerde sizler için ücretsiz keşif yapıyor ve evinizi oturulacak hale geldikten sonra size teslim ediyoruz.

 

DENİZLİ İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK HİZMETİNDE NELER YAPIYORUZ

  • Camlarda ve çerçevelerde inşaat sonrasında ya da tadilat sonrasında kalan harç ve boya kalıntılarını, silikon, cam bantları ve benzeri kalıntıların tümünün temizlenmesi iç ve dış cam detaylı olarak temizlenmektedir.
  • Banyo ve mutfak duvarları, duvar ve zemin fayansları ince temizliği yapılacak biçimde temizlenmektedir.
  • Tüm ev kapıları, piriz ve peteklerin inşaat sonrası harç, boya silikon kalıntıları kazınarak ince temizliği yapılmaktadır.
  • Tüm evin duvar ve zemin kaba temizliği yapıldıktan sonra ince bir temizlik yapılır
  • Temizleme esnasında parke, fayans ve duvarların boya çeşitlerine göre farklılık içeren kimyasallar kullanarak temizlenmektedir. Kullandığımız kimyasallar sonrası tehlikeli sonuçlar ortaya çıkaracak şekilde türden olmayan genel temizlik malzemeleri kategorisinde yer almaktadır.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Hizmetimiz kaba temizlik ve sonrasında ince temizlik yaparak iki aşamada temizliğimizi tamamlıyoruz. Denizli inşaat sonrası temizlik şirketi olarak vermiş olduğumuz hizmet ile birlikte sizlerin memnun olması konusunda caba sarf ediyoruz.

Memnuniyet anketi düzenleyerek siz müşterilerimizin çalışan personellerimiz ile ilgili puanlama sistemi ve temizlik hakkında düşüncelerini alarak en iyi şekilde hizmet veriyoruz.

Denizli İnşaat sonrası temizlik ve Denizli tadilat sonrası temizlik şirketimiz size ücretsiz keşif hizmeti veriyor ve uygun fiyat politikamız ile siz değerli müşterilerimiz için bir fırsat sunuyoruz.

Denizli inşaat sonrası veya tadilat sonrası temizlik hizmeti için fiyat almak için iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilir ya da buraya tıklayabilirsiniz.

Önemli Açıklama:  Bu web sitesinde bulunan tüm yazılar ElkaGroup Temizlik Hizmetlerine aittir. Yazılar hiç bir sebeple izinsiz kullanılamaz. Kullananlar hakında ‘Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’kapsamında gerekli işlemler yapılacaktır.

BİZE ULAŞIN

 

Denizli, Bağbaşı, 1200 Evler, Karahasanlı,ServerGazi,Yeniyol, Teleferik Bölgesi,Eskiyol,Albayrak,Gümüşler,çinkaya Bulvarı,Yenişehir,Başkarcı,Denizli ve civar ilçelerde ofis temizliği hizmetlerini yerine getiren Elkagroupe Temizlik Hizmetleri şirketimiz sizlere daha iyi bir gelecek, daha temiz bir alan bırakmak için çalışmalarını titizlik ile sürdürmektedir.

Sizde firmamız ile tanışın, kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikasından Yararlanmak İsterseniz.

Bir cevap yazın